DE ZOMERVISKARAVAAN komt ook dit jaar weer naar Leeuwarden

terug naar overzicht

Zondag, 26 juni 2022

Ben jij gek van sportvissen, niet ouder dan 14 jaar en wil je daar meer over weten? In samenwerking met HSV Leeuwarden wordt een supergaaf VIS-event georganiseerd op Zondag 28 augustus 2022 aan het VISwater Ouddeel (gelegen bij brug Uilenburgstate/Alddeel) in Leeuwarden. Deze dag is onderdeel van de ZomerVISkaravaan.
Het VIS-event duurt van 09:30 tot 14:30 uur. De activiteiten zijn niet tijdsgebonden dus je kunt inlopen wanneer je maar wilt, mits je vooraf bent aangemeld. De organisatie zorgt voor hengels, aas en voer en er is gratis drinken beschikbaar. Een lunchpakket moet je wél zelf meenemen.

Over de ZomerVISkaravaan
Door het hele land – dus ook bij jou in de buurt – vinden in de maanden juli, augustus en september meerdere ééndaagse VIS-events plaats. Op ieder event worden diverse activiteiten georganiseerd. Onder andere het maken van een vissentuigje, leren behandelen en juist onthaken van een gevangen vis, leren werpen op targets en zelf een visje vangen!

Zelf vissen!
Onder begeleiding van VISmeesters en VISjuffen vissen de kinderen ook zélf!
Alle deelnemende kinderen gaan naar huis met een rijk gevulde goodiebag en maken ook kans op een gratis hengel!
Inschrijven vol=vol
Meer informatie over de ZomerVISkaravaan, de locaties van alle JeugdVIS-events en inschrijfmogelijkheden is te vinden op www.stekkie.nl. Hier kunnen ouders hun kind per locatie digitaal inschrijven voor deelname. De deelname is voor kinderen van 8 t/m 14 jaar en is beperkt tot maximaal 75 kinderen, dus vol=vol!

Voor vragen kun je terecht bij Alisha Hansma (hansma@sportvisserijnederland.nl) of George Hampsink (hampsink@sportvisserijnederland.nl), tel. 030-6058400. Óf via het mailadres zomerviskaravaan@sportvisserijnederland.nl  

!Mochten er weer aanscherpingen komen rondom COVID-19, dan is er voor evenementen een speciaal Corona draaiboek ontwikkeld zodat we op een zo veilig mogelijke manier evenementen kunnen organiseren. Gezondheid staat voorop. Voortgang blijft afhankelijk van de toestemming gemeente en de dan geldende corona maatregelen.

Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies