Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies

Op 8 juli doet de HSV mee aan het evenement de 8e dag

terug naar overzicht

Zondag, 3 juni 2018

Help jij mee?

Algemeen
8 juli 2018, 8stedag veroorzaakt een 5 uur durende kettingreactie van mensen, dingen, machines, bouwwerken en performances in de binnenstad van Leeuwarden. Deze dag staat in het teken van Leeuwarden Cultureel Hoofdstad en alles wat daar bij komt kijken. Om 15:10 uur, aan de Schaveneksbrug, Leeuwarden wordt een gaaf onderdeel van dit evenement georganiseerd namelijk het project de “De Fisker”. In samenwerking met de organisatoren van de 8ste dag zal HSV Leeuwarden met eigen vrijwilligers deelnemen aan
dit project, hetgeen één van de 48 onderdelen is van dit evenement. Voor meer info zie
www.8stedag.nl.
Wij zijn op zoek naar zoveel mogelijk hengelsporters, die met kennissen, buren, familieleden etc. een drietal uren (s middags) bereid zijn om deze bijzondere dag te helpen invullen.

Wat wordt er van je verwacht?
Acrobatiek, vakmanschap, balans en muzikaliteit. ‘Fiskers’ vergt uiterste concentratie van de deelnemers. 34 sportvissers staan aan weerszijden van de gracht. Met hengels van bamboe tillen zij een brug van planken. Een acrobate loopt voorzichtig over de brug.

Het is allemaal vrij simpel, iedereen krijgt een hengel toegewezen en die moet hij/zij vasthouden (dit is allemaal verankerd) dus kost je geen kracht. De hengels houden een brug die op het wateroppervlak drijft op zijn plek.
Wij hopen dan ook een zo’n divers mogelijk vrijwilligers aan te trekken voor dit evenement,
jong/oud zijn welkom (wel in bezit van zwemdiploma).

Geef je op per mail jeugdcommissie@hsv-leeuwarden.nl of stuur ons een berichtje via facebook.

Wij zorgen voor gratis parkeren, drinken etc.