Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies

Wij staan op het Waterfestival 28/29 April

terug naar overzicht

Maandag, 23 april 2018

Wil je een vistuigje maken kom dan naar het Waterfunpark!

Het weekend van 28 en 29 april blijft niet droog… Sterker nog, reken maar op veel water! In dat weekend kun je namelijk gratis naar het Waterfestival. Friesland is waterland en Leeuwarden is de ‘Capital of Watertechnology’ en dat zul je weten ook! Een weekend vol waterfun voor het hele gezin! Verwonder je over coole kunst en theater met water. Riskeer een nat pak. Verdiep je in de onderwaterwereld en leer van alles over de kwaliteit van ons water. Slenter gezellig rond en sta eens bij stil het feit dat we in Friesland nog steeds droge voeten hebben… Wat dat betreft houdt water ons wel bezig! Dus kom kijken, doen en leren en word blij dat er zoveel water is! Het festivalterrein bij de Watercampus en de Potmarge in Leeuwarden is vanaf 10:00 tot 17.00 uur geopend.

Het Waterfestival is een initiatief van WaterConnecting2018 en de start van de ‘Nationale Week van ons Water’.
Meer weten?
Kijk hier voor het programma

Kijk hier voor route en parkeren